Szkoła Jasnowidzenia

Szkoła Jasnowidzenia
Krzysztofa Rybczyńskiego

O Krzysztofie Rybczyńskim

Jestem jasnowidzem praktykiem. Mam doświadczenie w poszukiwaniu ludzi i zwierząt. Widzę duchy zmarłych ludzi i zwierząt. Mam udokumentowane odnalezienia 35 osób.

O Szkole Jasnowidzenia

Prowadzę kursy jasnowidzenia, w grupach oraz indywidualnie. Uczestnictwo w kursie jest prowadzone na miejscu w Poznaniu, w innych miejscowościach i na odległość przez Internet.

Czego nauczysz się na kursie?

Moje kursy nauczą Ciebie konkretnych podstaw pracy z jasnowidzeniem i odnajdywaniem zaginionych ludzi, zwierząt, przedmiotów. U mnie nauczysz się wszystkiego czego potrzebujesz na jednym kursie, który będzie trwał 1-2 dni. Nie dzielę kursów na podstawowy i zaawansowany lub bardzo zaawansowany – to jaki poziom osiągniesz zależy od Twojego zaangażowania, staranności i ćwiczeń. Zdobyty u mnie dyplom to nowy zawód i nowe możliwości.

Jaki jest program kursu?

  • Pracy ze swoim trzecim okiem i oczyszczania trzeciego oka
  • Pracy ze zdjęciem w jasnowidzeniu – omawiania przeszłości, teraźniejszości                     i przyszłości osoby poszukiwanej lub zaginionej lub podejrzanej
  • Zasad i pracy z wykresami przyszłości, pokazującymi np. kiedy mamy najlepszy czas w danym roku. Wykres ma 12 miesięcy i sprawdzamy każdy miesiąc (można sprawdzać zarobki, wygrane, akcje i wydarzenia losowe)
  • Tworzenia negatywów zdjęć do pracy z wizją i pracy z tymi negatywami włączając jasnowidzenie
  • Omówienie metod innych jasnowidzów

Jak zapisać się na kurs?

Należy zadzwonić i umówić się na rozmowę kwalifikującą na kurs. Podczas rozmowy, poznajemy siebie, ustalamy w rozmowie, Twoje oczekiwania co do programu kursu przedstawionego wyżej, formę kursu, czy ma być na odległość czy osobiście w Poznaniu. Ustalamy ilość spotkań oraz cenę. Przed rozpoczęciem kursu należy wpłacić 25% ustalonej kwoty na konto bankowe.

Ile czasu trwa kurs?

Kurs można odbyć w ciągu 2 dni, od soboty do niedzieli. Jeżeli nie dysponujesz tak dużą ilością czasu, można kurs przeprowadzić w jedne dzień. Podczas kursu wykonujemy ćwiczenia w doskonaleniu jasnowidzenia.

Czy otrzymam dyplom?

Uczestnicy otrzymają dyplomy w języku angielskim uprawniające do pracy z jasnowidzeniem, pracy z policją i detektywami.

Zadzwoń
tel. 783-262-601

Zobacz filmy z moim udziałem

Więcej filmów na kanale Krzysztofa Rybczyńskiego
EnglishPolish