Oczyszczanie Firm i Nieruchomości

Oczyszczanie firm, mieszkań, domów i innych nieruchomości

Jeśli twoja firma nie prosperuje właściwie, sklep nie przyciąga klientów, a wszystkie strategie biznesowe nie dają oczekiwanych rezultatów ? winne temu może być drzewo mentalne zarastające obiekt.

Drzewo mentalne powoduje, że potencjalny klient czy partner biznesowy nie dostrzega firmy ? jest ona niewidzialna, jakby nie istniała. Również duchy i demony obecne w miejscach pracy podsuwają nietrafione biznesowo decyzje właścicielom, jak również pracownikom.

Negatywne myśli, częste kłótnie użytkowników nieruchomości ? rodzin w domach, pracowników w firmach, magia rzucona na biznes przez konkurencję lub źle nastawieni pracownicy ? mają niewłaściwy wpływ na energetykę miejsca.

Poważnym problemem, blokującym prawidłowy przepływ energii, jest również szlak astralny czyli autostrada duchów.

Istnieją dwa kanały z zaświatami ? jeden od narodzin życia, drugi od śmierci. Kanał od śmierci skierowany jest w prawą stronę autostrady, a kanał od narodzin w lewą.

Prawą stroną autostrady odchodzą duchy zmarłych, a po lewej stronie odbywa się wędrówka dusz nienarodzonych jeszcze dzieci.

Szlaki astralne są pod budynkami, ulicami, morzami i górami ? pod powierzchnią całej Ziemi.

Cały świat jest połączony autostradami duchów.

W ścianach szlaku astralnego są otwory, przez które przechodzą duchy. Z lewej strony szlaku, dusze dzieci wychodzą do miejsca narodzenia, tam gdzie oczekuje ciężarna kobieta. Przez otwory z prawej strony, do szlaku wchodzą duchy zmarłych, aby odejść do zaświatów.

Jednak duchy zmarłych mogą przez te otwory również wracać z powrotem do świata żywych.

Dlatego też przesuwam szlaki astralne poza nieruchomości, aby nie blokowały dobrej energii.
Na oczyszczone nieruchomości biznesowe nakładam mentalne magnesy, które powodują przyciąganie klientów, a tym samym wzrost dochodów.

Do oczyszczanie zdalnego nieruchomości potrzebny jest dokładny adres oraz kilka zdjęć danej działki, mieszkania, domu, sklepu czy firmy. W niektórych przypadkach potrzebna jest wizja lokalna.

EnglishPolish