Oczyszczanie Ludzi i Zwierząt

Oczyszczanie ludzi

Wszelkie kontrakty (w tym ślubne czy biznesowe) zawarte w poprzednich wcieleniach, jak również w życiu obecnym pozostają w mocy dopóki nie zostaną ściągnięte.
Równie ważną kwestią są pieczęcie nakładane przez religie lub mistrzów duchowych na naszych czakrach, co blokuje naturalny przepływ energii i powoduje zniewolenie naszej duszy poprzez służenie religijnym czy duchowym guru.

Posiadam długoletnie doświadczenie w ściąganiu wszelkich pieczęci i kontraktów.

Niezwykle ważną kwestią jest również usunięcie klątw, w tym rodowych, obciążeń karmicznych oraz wszelkich przekleństw rzuconych na nas w obecnym życiu i poprzednich wcieleniach.

Klątwa rodowa może przejawiać się w różnych aspektach życia. Np. klątwa macierzyństwa przejawia się w braku potomstwa ? kobieta nie może zajść w ciążę, wielokrotnie poroni, potomkowie młodo giną w wypadkach lub kobiety z danego rodu nie będą rodzić chłopców albo narodzony potomek płci męskiej będzie bardzo wcześnie umierał.

Klątwa ubóstwa oznacza ciągłe niepowodzenia w sferze finansowej ? biznesy bankrutują, a ludzie żyją w niedostatku z pokolenia na pokolenie.

Oczyszczam relacje międzyludzkie. Zdarza się, że ludzie spotkali się w poprzednich wcieleniach, wówczas ich relacje nie zostały pomyślnie zakończone i w tym życiu dokańczają karmiczny związek. Relacje międzyludzkie dotyczą nie tylko związków partnerskich, małżeńskich, ale także rodzinnych czy biznesowych. Zanim podejmę się czyszczenia relacji, sprawdzam czy taki zabieg odniesie pozytywny efekt. Nie zawsze mam pozwolenie na oczyszczenie relacji ? wówczas nie podejmuje się takiego zabiegu.

Większość relacji oczyszczam, po czym następuje harmonia i spokój, a sprawy układają się pomyślnie dla wszystkich stron relacji.
Nie wpływam na zachowanie drugiej strony związku zgodne z pożądaniem klienta. Nie przeprowadzam także rytuałów mających na celu spętanie drugiej osoby.

Usuwam nieharmonijne myślokształty, programy i wzorce. Obrazy tworzone w naszych myślach nie zawsze są realne i nasze, powodują negatywne emocje i przekonania, które mają destrukcyjny  wpływ na nasze życie . Takie myślokształty zniewalają nasze życie w sposób nieświadomy i sprawiają, że żyjemy według woli cudzych wzorców, stereotypów czy zachowań.

Odwołuję złych strażników ? być może jakaś zmarła osoba, anioł, który nas chroni albo istota demoniczna blokują nasz rozwój osobisty czy biznesowy, wówczas konieczna jest interwencja. Osoba uwolniona od wszelkich zniewalających istot czuje się wolna, a jej życie, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej rozkwita.

Rozdzielam syjamska duszę. Zdarza się, że dusza, która przybyła na Ziemię nie została rozdzielona od swojej syjamskiej siostry/brata. Syjamską duszą może być również inna, niespokrewniona dusza, która przypadkiem przyczepiła się do schodzacej na Ziemię duszy. Taka dusza może przejąć kontrolę i powodować niepożądane przez nas zachowanie, np. kłótnie z rodziną, znajomymi, podejmowanie niewłaściwych decyzji. W celu zachowania własnej tożsamości i prawdziwego ja, syjamską duszę trzeba odciąć.

Zwracam karmę przejętą od innych osób. Przejęcie karmy następuje np. kiedy kobieta wychodzi za mąż i przyjmując nazwisko męża, przyjmuje również jego karmę.

Oczyszczam kody samobójców, powstałe na skutek doświadczeń obecnego życia ? traum, molestowania, brak wiary rodziców we własne zdolności, hamowania rozwoju przez współmałżonka, niepowodzeń biznesowych itp. Negatywne przeżycia powodują, że żyjemy jak w zamkniętym pudełku, z którego nie możemy wyjść i wówczas wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest samobójstwo.

Moje oczyszczanie powoduje uwolnienie od myśli samobójczych i skierowanie życia na nowe na tory szczęśliwej egzystencji.

Odprowadzam Aniołów Śmierci nadesłanych przez osoby, które nam źle życzą.

Usuwam skutki rytuałów czarnej magii.
Częstym objawem rzuconej magii, zwłaszcza spętania przez kogoś, jest powiększony kilkukrotnie, bez medycznej przyczyny, żołądek. Pojawiają się również niewiadomego pochodzenia bóle brzucha i objawy, jak przy grypie żołądkowej.

Ściągam programy załamania nerwowego z dzieciństwa i życia dorosłego.

Taki program może pojawić się już w łonie matki, kiedy ojciec dziecka nie szanował kobiety, bił ją, a dziecko to wszystko odczuwało. Również kiedy matka zaraz po narodzeniu dziecka zdecydowała się je oddać, ono to wyczuwa i taka trauma zostaje zakodowana na dalsze lata życia.

Porażki dorosłego życia również powodują poważne traumy. Najczęstsze przypadki to nieudane związki partnerskie, małżeńskie, porażki biznesowe.
Po oczyszczaniu życie emocjonalne wraca do normy i zapominamy o traumach.

Usuwam ukrytą hipnozę i autohipnozę, przeprowadzoną przez osoby w celu nakłonienia nas do działań zgodnie z ich, a nie naszą, wolą.

Podczas procesu oczyszczania ludzi, usuwane są wszelkie zabrudzenia nagromadzone w czakramach, aby energia mogła swobodnie i harmonijnie przez nie przepływać. Sprawy osobiste i zawodowe wracają wówczas do normy, ponieważ zostały usunięte wszelkie blokady.

Po oczyszczaniu zakładam na ciele osoby mentalne magnesy na dobrobyt i/lub miłość, w zależności czego do tej pory w życiu brakowało.
Nasza egzystencja staje się harmonijna i ludzie zaczynają dostrzegać lepszą stronę życia.

Oczyszczanie zwierząt

Duchy zmarłych, istoty demoniczne nie tylko nawiedzają ludzi, ale również zwierzęta.

Jeśli zauważysz poniższe objawy u psa, kota lub innego zwierzęcia:

 • jest bez powodu poddenerwowane
 • jego charakter zmienia się z dnia na dzień
 • czuje się osłabione, obojętne, otępiałe
 • zmienił się blask i barwa jego oczu
 • nie chce jeść
 • robi sobie krzywdę ? wygryza lub wydrapuję sobie sierść
 • jest agresywne
 • straciło chęć do życia
 • ma stany lękowe
 • miewa wahania nastrojów
 • boi się podejść do właściciela i warczy na niego

możesz mieć pewność, że twoje zwierzę jest nawiedzane (straszone) lub opętane przez ducha zwierzęcia lub człowieka.

Przywrócenie harmonii w życiu zwierzęcia, jest tak samo ważne, jak w przypadku ludzi.

Aby to umożliwić, odprowadzam duchy i usuwam wszelkie byty, które nawiedzają zwierzę.

EnglishPolish