Zdejmowanie istot demonicznych z ludzi i zwierząt

Zdjęcia demonów, które znajdują się powyżej są tylko poglądowe, choć swoim wyglądem przypominają istoty, które widuję przy egzorcyzmowaniu ludzi i zwierząt.

Takie istoty potrzebują do egzystencji przede wszystkim energii życiowej człowieka lub zwierzęcia. Demony nigdy swojemu nosicielowi i żywicielowi w żaden sposób nie pomagają, a jedynie wykorzystują dla własnych potrzeb, a w końcu ?wydojoną energetycznie? istotę zniszczą.

Istoty demoniczne wabią człowieka ofiarując mu duże możliwości rozwoju duchowego. Taki człowiek zaślepiony obietnicami wzniosłego życia, gromadzi wokół siebie tłumy ludzi i często uważany jest za ?guru? rozwoju duchowego.
Niestety ofiara nie jest żadnym ?guru?, tylko zdobyczą istot demonicznych, które przez niego trafiają do innych ludzi. Ofiara demonów przenosi niszczycielskie istoty na innych ludzi, którzy mają z nim bliski kontakt ? rodzinę, przyjaciół, współpracowników.

Działanie istot demonicznych opiera się na podłączeniu do kanałów życiowych człowieka. Osoba owładnięta ciemną mocą demonów cierpi na rożne choroby, ma coraz mniej sił i powoli umiera.

Każda z osób, która znalazła się pod wpływem sił demonicznych dalej rozsiewa je w swoim otoczeniu.

Podczas zabiegów egzorcyzmowania moich klientów bardzo często spotykam się z takimi istotami. Moja wiedza i dar pozwalają mi skutecznie usunąć demoniczne istoty z życia ludzi i zwierząt, a także domostw czy zakładów pracy.

Przekazując ten zarys wiedzy o istotach demonicznych, chciałbym zwrócić Państwa uwagę, jak ważna jest dbałość o czystość energetyczną swoją i najbliższych Wam osób. Tylko wówczas Wasze życie będzie szczęśliwe i harmonijne.

EnglishPolish